Schlecker Rilanja Care Q10, noční regenerační pečující krém

Chcete vědět, jak tento výrobek dopadl v našem testu nočních krémů proti vráskán?

Výsledky testu

Přidat k porovnání


Celkové hodnocení Výsledek testu pro přihlášené

Diskuze

Máte dotaz k hodnocení nočního krému proti vráskám Schlecker Rilanja Care Q10, noční regenerační pečující krém nebo chcete vědět jak vybrat noční krém proti vráskám? Neváhejte se nás zeptat!

Přidat komentář do diskuze

  • 12.4.2010 07:42

    Úplně náhodou jsem krém na oční vrásky od Rilanja zakoupila v prodejně schlecker a mohu jen potvrdit, že je víc než vynikající a účinný, několik let ,tak dvacet si denně nanáším oční stíny, pak večer odličuji,používám různé značkové oční krémy, ale tohle po čtyřech nocích zázrak, pleť na očima a v okolí krásně vypnutá a jak dobře se mi teď nanáší oční stíny, právě v tom jsem to nejdříve poznala,oči vypadají otevřenější, vřele doporučuji. Ještě jsem se někde doslechla o samozahrívacích maskách stejné firmy a pleťových maskách, taky prý vynikající. Zdravím Majka.P.S. Ještě dodávám, že i cena je přijatelní,90Kč za tubičku, jinak ostatní značky i 500 a více.

    reagovat

    R R

Máte zkušenosti s nočním krémem proti vráskám Schlecker Rilanja Care Q10, noční regenerační pečující krém? Budeme rádi, když se o své postřehy podělíte s ostatními čtenáři.

Chci přidat recenzi

Přihlásit