Philips HD 4646

Značka: Philips
Podrobný článek: Test rychlovarných konvic 2013 (4/2013)
Publikováno v časopise: 4/2013
Cena: 485 Kč

Chcete vědět, jak tento výrobek dopadl v našem testu rychlovarných konvic?

Výsledky testu

Přidat k porovnání


Celkové hodnocení Výsledek testu pro přihlášené

Rozbalit všechny výsledky

průměrná cena 485 Kč

vaření vody Pro zobrazení výsledků se přihlaste

rychlost
Pro zobrazení výsledků se přihlaste
spotřeba elektrické energie
Pro zobrazení výsledků se přihlaste
délka převařování
Pro zobrazení výsledků se přihlaste
minimální množství vody
Pro zobrazení výsledků se přihlaste

filtr vodního kamene Pro zobrazení výsledků se přihlaste

hlučnost Pro zobrazení výsledků se přihlaste

obsluha Pro zobrazení výsledků se přihlaste

plnění vodou
Pro zobrazení výsledků se přihlaste
manipulace
Pro zobrazení výsledků se přihlaste
rukojeť
Pro zobrazení výsledků se přihlaste
ovládací prvky
Pro zobrazení výsledků se přihlaste
ryska
Pro zobrazení výsledků se přihlaste
čištění
Pro zobrazení výsledků se přihlaste

kvalita zpracování Pro zobrazení výsledků se přihlaste

povrchové teploty Pro zobrazení výsledků se přihlaste

vybavení

maximální příkon
2 400 W
hmotnost prázné konvice
0,7 kg
maximální objem
1,5 l

Rozbalit všechny výsledky

Jak hodnotíme

++ velmi dobře 100-80 %
+ dobře 79-60 %
o uspokojivě 59-40 %
- dostatečně 39-20 %
-- nedostatečně 19-0 %

Diskuze

Máte dotaz k hodnocení rychlovarné konvice Philips HD 4646 nebo chcete vědět jak vybrat rychlovarnou konvici? Neváhejte se nás zeptat!

Přidat komentář do diskuze

 • Marian Lengyel 11.3.2015 14:40

  ktorú si človek pri kúpe rýchlovarnej konvice neuvedomí je, že či sa hodí na trochu viac tvrdšiu vodu - hlavne aké je jemné a ako sa rýchlo zanáša filtračné sitko, ktoré je na mieste, kde sa odlieva voda. V prípade tohto Philipsu je sitko také jemné, že veľmi, veľmi rýchlo po poslednom odvápnení sa opäť zanesie a čoskoro je problém z vylievaním vody. Čo sme mali kanvicu predtým, tam takýto problém nebol.

  reagovat

  R R
 • Veronika Písečná 18.9.2013 12:43

  Pre mňa je dôležitým parametrom pri výbere kanvice funkcia, keď sa kanvica automaticky sama vypne, pokiaľ ju zdvihnem z podstavca. Ak voda už začala variť, zalejem si nápoj a vrátim kanvicu späť, nemala by pokračovať vo varení. Je to nebezpečné, najmä ak človek zabudne ručne vypnúť spínač. Výrobcovia túto funkciu neuvádzajú, predavačky nemajú tušenie a tak som dúfala, že bude uvedená a hodnotená aspoň v dTeste. Žiaľ, tiež nie.

  reagovat

  R R
 • Marian Lengyel 26.5.2013 07:24

  Nechali sme si poradit dobrym vysledkom v teste. V podstate sme spokojni, az na jednu malu drobnost. V teste ste zabudli hodnotit jednu, pri rychlovarnych konviciach ale podla nas dolezitu vec, a to je svetelna signalizacia zapnuteho stavu. Rychlovarne konvice su tepelne spotrebice, ktore su potencialne nebezpecne pre vznik poziaru. A prave svetelna signalizacia (cim na vacsej ploche, tym lepsie) zapnuteho stavu byva dolezity indikator, napriklad pri odchode z domacnosti, pre rychlu opticku kontrolu z vacsej vzdialenosti. U tohto modelu svetelna signalizacia chyba. To je len taka mala rada do buduceho testovania, inak ste super. :-)

  reagovat

  R R
4,3
Hodnotili 3 uživatelé
5 2x
4 0x
3 1x
2 0x
1 0x

Máte zkušenosti s rychlovarnou konvicí Philips HD 4646? Budeme rádi, když se o své postřehy podělíte s ostatními čtenáři.

Chci přidat recenzi

řadit vzestupně řadit sestupně
 • Tomáš B. 12.11.2019

  V kanceláři jí máme již od roku 2013 a při pravidelném odvápnění nám slouží stále jako nová a to i pravidelně prochází pravidelnou revizí elektrických spotřebičů. I v roce 2019 ji lze koupit za příznivou cenu výkon / cena cca 500,-Kč. Kolegové mají vedle nerezovou a kromě hlučnosti jim trvá podstatně déle vodu uvařit a víc se jim zanáší. Husté a vyjímatelné sítko vidím jako výhodu. Pokud se u někoho ucpává, je to otázka pořídit si filtr na vodovodní kohoutek. Absence světelné kontrolky stavu "zapnuto" nevnímám jako problém, konvici při varu nenechávám bez dozoru nikdy a po vylití vody ji vždy stavím mimo podstavec tak, jak se to má dělat. V testu postrádám údaj, že je konev vybavena trojnásobnou ochranou proti přehřátí / chodu na prázdno. Též postrádám údaj o minimálním množství vody (vaří i při poměrně malém množství, ale není vidět kolik jí je v konvici - voda v ukazateli je vidět od cca 3dcl). I přes stržené body bych si konev koupil znovu, protože klady převažují.

  • Příjemně se drží.; Vodu uvaří opravdu rychle.; Rukojeť je dobře izolovaná od horké vody.; Ukazatele hladiny vody z obou stran konvice, dobře čitelné.; Při vyjmutí z podstavce při zapnutém stavu se sama vypne.; Délku kabelu lze prakticky upravit svinutím do podstavce a vyvést jedním z několika otvorů.; Sítko je husté, takže do hrnku nevyplavou případné uvolněné usazeniny vodního kamene z konve a je vyjímatelné.
  • Není označeno minimální množství vody.; Vnitřek konvice se hůře čistí (velká členitost).; Při plnění vodou z kohoutku se víko samo zavírá - překáží.; Když byla nová, dlouho trvalo, než jsme se zbavili pachu vypalujícího se plastu, potom ale problém vymizel.
  R R
 • Vlastimil P. 2.11.2016

  Kanvicu mám už vyše pol roka. Vybratá bola aj na základe testu v dTest. Uvítal by som o čosi dlhší kábel. V bielom prevedení je veľmi elegantná.

  • Veľmi solídne a pevné spracovanie; Dobrá tepelná izolácia rukoväte; Základňa ma viacero otvorov na vývod kábla; Dobrý pomer cena/kvalita
  • Nie je svetelná signálizácia, keď je kanvica v prevádzke; Nie je vyznačená min. hladina vody
  R R
 • Kateřina Š. 30.6.2016

  Tuto rychlovarnou konvici používám už přes tři roky a jsem s ní spokojená. Nemá sice světelnou signalizaci zapnutí, ale protože ji stavím vždy po použití mimo el. podstavec, tak mi vůbec nechybí, protože ji nemohu omylem zapnout. Sítko na vodní kámen je velmi husté a neprotečou jím žádné usazené drobky vodního kamene. Mám ji v bílé barvě a pořád vypadá jako nová, jsem s ní jednoznačně spokojenější než s nerezovou.

  R R

Vývoj ceny Philips HD 4646

Graf ceny produktu Philips HD 4646 poskytuje

Přihlásit