Pampers active baby-dry

Značka: Pampers
Podrobný článek: Test dětských plen 2015 (5/2015)
Publikováno na webu: 4/2015
Cena: 282 Kč

Chcete vědět, jak tento výrobek dopadl v našem testu dětských plen?

Výsledky testu

Přidat k porovnání


Celkové hodnocení Výsledek testu pro přihlášené

Rozbalit všechny výsledky

základní informace

cena
282 Kč
velikost pleny
4
velikostní zařazení
maxi
počet kusů v balení
46
cena za jednu plenu
6,1 Kč

absorpce Pro zobrazení výsledků se přihlaste

rychlost absorpce
Pro zobrazení výsledků se přihlaste
únik tekutiny
Pro zobrazení výsledků se přihlaste
zadržování tekutiny
Pro zobrazení výsledků se přihlaste

praktické zkoušky Pro zobrazení výsledků se přihlaste

celkový dojem
Pro zobrazení výsledků se přihlaste
vzhled
Pro zobrazení výsledků se přihlaste
zapínání
Pro zobrazení výsledků se přihlaste
přizpůsobení tvaru těla
Pro zobrazení výsledků se přihlaste
prodyšnost
Pro zobrazení výsledků se přihlaste
přebalování
Pro zobrazení výsledků se přihlaste
absorpce ve dne
Pro zobrazení výsledků se přihlaste
absorpce v noci
Pro zobrazení výsledků se přihlaste
únik tekutiny
Pro zobrazení výsledků se přihlaste
zarudnutí/podráždění pokožky
Pro zobrazení výsledků se přihlaste

upínací pásky Pro zobrazení výsledků se přihlaste

nežádoucí látky Pro zobrazení výsledků se přihlaste

informace

hmotnost pleny
33,5 g
doporučená hmotnost dítěte
7-14 kg
instrukce pro uživatele
ano
informace o použitých materiálech
ano
dermatologicky testováno
neuvedeno
dermatologicky testováno
ne
ochranná manžeta proti úniku tekutiny
ano
latex
neuvedeno
chlór
neuvedeno
doporučení k likvidaci: nevhazovat do WC
ano
likvidace v domovním odpadu
ano
výrobce/distributor
Procter Gamble

Rozbalit všechny výsledky

Jak hodnotíme

++ velmi dobře 100-80 %
+ dobře 79-60 %
o uspokojivě 59-40 %
- dostatečně 39-20 %
-- nedostatečně 19-0 %

Diskuze

Máte dotaz k hodnocení dětské pleny Pampers active baby-dry nebo chcete vědět jak vybrat dětskou plenu? Neváhejte se nás zeptat!

Přidat komentář do diskuze

 • Veronika F. 17.5.2017 23:16

  Dobrý den,

  také moc nechápu ty škodlivé látky - jak můžou "eko" pleny a Bambo Nature dopadnout hůř jak Pampers? Sice je hezké, že spolupracujete s mezinárodními organizacemi, ale pro mne je spíš důležité to, co je u nás dostupné a poptávané.

  reagovat

  R R
 • Beáta K. 19.3.2017 23:14

  Zaplatená reklama pre Pampers... Stačí si ovoňať tie ich smradlavé plienky a každí si domyslí, z akeho hnusu sú vyrobené. Ako môžu dopadnúť biologicky rozložitelné plienky horsie ako tento hnoj??? Končím s Dtestom...

  reagovat

  R R
 • Marketa 18.6.2015 23:31

  Ano musim souhlasit, jsou to nejlepsi plenky po kterych neni dcera zaparena a nikde ji netlaci , neskrabou a, ze jsme jich vyzkouseli. Nejhur pro nas dopadli z DM pleny

  reagovat

  R R
 • Lucie 7.6.2015 15:20

  Tez se musim pripojit k negativnimu hodnoceni plen pempers, dcera byla po nich neustale opruzena.Navic mi i vadilo to chemicke slozeni a zapach.Ted pouzivame pleny z Dm nature, ktere nejsou beleny chlorem, jsou prodysne a navic ekologicke.

  reagovat

  R R
 • Lenka 20.5.2015 10:05

  My také nebyli spokojeni s Pampers. Smrdí, dítě se mi zdá pořád vlhké a opruzuje se. Nechápu, jak mohly vyjít v testech takto vysoko. Používáme z DM a jsme naprosto spokojeni. Cena stále stejná, nemusíme ani vyhledávat akce, protože oproti pampers jsou stále levnější.

  reagovat

  R R
 • katrin 19.5.2015 12:40

  Mám 3 děti,všechny mé děti odrostly na plenkách Pampers a já na ně nedám dopustit !! Zkoušely jsme i jiné-Huggies,DM a již nikdy více !!
  Určitě se přikláním k názoru,že každé dítě je jinak citlivé a proto všem tyto pleny nevyhovují.
  Za nás NEJLEPŠÍ a nejkvalitnější NA TRHU !!

  reagovat

  R R
 • Jiri 16.5.2015 22:30

  Dobrý den, chci se zeptat, proč z testů opakovaně vynecháváte bílé Pampers Premium. Přijdou nám velmi kvalitní, nejsem si ale jistý, zda je značně vysoká cena opravdu na místě. Děkuji

  reagovat

  R R
  • Redakce dTest 18.5.2015 13:10

   Dobrý den,

   děkujeme za Vaši reakci týkající se testu dětských plen.

   Test probíhal stejně jako celá řada jiných v rámci mezinárodní spolupráce a výběr výrobků tedy vycházel z pečlivého průzkumu trhu jednotlivých států účastnících se daného testu.

   Vzhledem k velkému množství výrobků nikdy není možné zařadit do testů všechny dostupné na daném trhu, mezinárodní spolupráce ale umožňuje věnovat se skutečně velkému množství kategorií i výrobků, které najdete na mezinárodních i lokálních trzích.

   Více o způsobu testování a výběru výrobků si můžete přečíst zde: https://www.dtest.cz/clanek-3547/dtest-a-mezinarodni-spoluprace a také zde: https://www.dtest.cz/clanek-3242/dtest-a-testovani

   reagovat

   R R
 • Lucia 14.5.2015 13:50

  Tiež som ostala nemilo prekvapena výsledkom dtestu, víťazom je Pampers, ktorý je prepchatý chemikáliami a chlórom. Ja a taktiež moji známi máme s pampers zlé skúsenosti, deťom sa ritky vyhadzovali . Sklamaná som že plienky ako Naty, Bambo a Moltex-ekolog. plienky , vyšli čo sa tyka nežiadúcich účinkov porovnateľne alebo horšie ako Pampers. Keďže ide o overené vo svete a prísne testované výrobky vznášam pochybnosť na vami testované nežiadúce účinky. A čo taký test na chlór? najväčší alergén a ten ste netestovali? U pampersiek sa určite nachádza.

  reagovat

  R R
  • Redakce dTest 18.5.2015 09:48

   Dobrý den,

   děkujeme za Vaši reakci týkající se testu dětských plen. Ten probíhal stejně jako celá řada jiných v rámci mezinárodní spolupráce a výběr metod i testovaných kategorií vycházel ze vzájemné komunikace a diskuze mezi jednotlivými organizacemi, které se na testu podílely.

   Více o způsobu testování i výběru výrobků si můžete přečíst zde: https://www.dtest.cz/clanek-3547/dtest-a-mezinarodni-spoluprace a také zde: https://www.dtest.cz/clanek-3242/dtest-a-testovani.

   reagovat

   R R
 • Katka 12.5.2015 22:31

  Musím se zastat dTestu a Pampersek. mé druhé dítě má 19 měsíců, takže se považuji za zkušenou přebalovačku..:) musím říct, že pleny Pampers Baby Dry jsou opravdu nej.. jak co se týče savosti, tak přizpůsobení se tělíčku.. dokud holky nebyly moc pohyblivé používala jsem taky ráda DM Aktiv, ale Pampers jsou osvědčené, až na tu cenu..:/

  reagovat

  R R
 • Jitka 30.4.2015 22:06

  Dobrý den! Velice mne překvapilo, že tyto pleny dopadly výborně, co se týká podráždění pokožky. Obě mé dcerky je nesnesly, na jakékoliv jiné pleny takto nikdy nereagovaly. Když k těmto plenkám navíc přivoníte, jsou výrazně parfemované, nepříjemně z nich pak načichá i oblečení a ložní prádlo. I další maminky, které znám, nebo mnohé z internetových diskuzí, mají podobné zkušenosti. Není možné, že jste na nějakou dráždivou látku při testování zapomněly? Nutno podotknout, že podráždění se u mých dětí objevilo až cca po 4-5 dnech používání.

  reagovat

  R R
  • Redakce dTest 4.5.2015 14:02

   Dobrý den, děkujeme za Vaši reakci a vážíme si Vašeho názoru.

   Jak uvádíme i v testu, každé dítě je jiné, a je možné, že co vyhovuje jednomu, nemusí vyhovovat druhému.

   V rámci našeho testování si ale rodiče na podráždění pokožky u těchto plen nestěžovali.

   reagovat

   R R
   • Jitka 6.5.2015 00:24

    Díky za reakci! Myslím, že vaše testování rodiči nebylo tak dlouhé, aby se podráždění pokožky u dětí stačilo projevit. Jinak je samozřejmě pravda, že každé miminko je jiné :).

    reagovat

    R R
  • Martina 1.5.2015 08:30

   Ano, musim souhlasit s az s neprijemnym pachem techto plen vzdy po otevreni, "vune" zcela nevyprchala pri spotrebovani vsech plen. Take jsem zapomela uvest, ze nejsou prilis prodysne a dite bylo opruzene.

   reagovat

   R R
 • Martina 30.4.2015 07:21

  A co plínky Happy Mimi z řetězce Teta drogerie? Nebo Baby Baby z Billy? Jsou více prodávané než některé vybrané druhy a přesto v testu chybí.

  reagovat

  R R
  • Redakce dTest 30.4.2015 14:43

   Dobrý den,

   děkujeme za Vaši reakci týkající se testu dětských plen. Ten probíhal stejně jako celá řada jiných v rámci mezinárodní spolupráce a výběr výrobků vycházel z pečlivého průzkumu trhu jednotlivých států účastnících se daného testu.

   Nikdy není možné zařadit do testů všechny výrobky dostupné na trhu, mezinárodní spolupráce ale umožňuje věnovat se skutečně velkému množství kategorií i výrobků, které najdete na mezinárodních i lokálních trzích.

   Více o způsobu testování a výběru výrobků si můžete přečíst zde: https://www.dtest.cz/clanek-3547/dtest-a-mezinarodni-spoluprace a také zde: https://www.dtest.cz/clanek-3242/dtest-a-testovani.

   reagovat

   R R
  • Martina 30.4.2015 07:25

   Ještě jsem zapomněla, že Pampers plínky jsou jedny z nejhorších prodávaných a zbytečně předražených plen. Od Pampers jsme rychle dali ruce pryč a kupovali Huggies, které už nejsou, ale plně je nahrazují pleny Happy mimi z Tety (zelené), mohu je jen doporučit. S Pampers jsme měli věčně mokrou postýlku a oblečení, jelikož protekly. Rozhodně neplatí tvrzení v reklamě, že je dítě celou noc v suchu (až 12 hodin tvrdí, domnívám se).

   reagovat

   R R
   • Lenka 30.4.2015 10:51

    a nejdražší rozhodně nejsou.. v akci jdou sehnat dokonce za 4 kč / plena.. jednou jsem měla Premium care za 3,9!

    reagovat

    R R
    • Martina 30.4.2015 15:29

     Pleny Happy mimi nyni stoji 4,09 Kc za kus, kupuji je vzdy v akci, nakoupim je do zasob. A pampers nevyhovovaly ani jednomu z deti a behem roku se premium pleny zdrazily z 259 kc na 549, coz absolutne neodpovida kvalite. A co mi jeste vadi, ze jsou vyrabene v Polsku. Doporucuji Happy mimi premium :-)

     reagovat

     R R
   • Lenka 30.4.2015 10:49

    Nemyslím si, že Pampers jsou jedny z nejhorších prodávaných.. My jsme s nimi naprosto spokojeni, celou noc je naše malá opravdu v suchu a neprotíkají okolo nožiček.

    reagovat

    R R

Máte zkušenosti s dětskou plenou Pampers active baby-dry? Budeme rádi, když se o své postřehy podělíte s ostatními čtenáři.

Chci přidat recenzi

Přihlásit