Honda Jazz

Chcete vědět, jak tento výrobek dopadl v našem testu dětských sedaček v autech?

Výsledky testu

Přidat k porovnání


Jak hodnotíme

++ velmi dobře 100-80 %
+ dobře 79-60 %
o uspokojivě 59-40 %
- dostatečně 39-20 %
-- nedostatečně 19-0 %

Diskuze

Máte dotaz k hodnocení dětské sedačky v autě Honda Jazz nebo chcete vědět jak vybrat dětskou sedačku v autě? Neváhejte se nás zeptat!

Přidat komentář do diskuze

 • Klára 11.12.2013 12:51

  Do Hondy Jazz se mi na zadní sedadla podařilo umístit tři dětské autosedačky (2x Romer Kidfix na postranní sedačky - bohužel ne na isofix, ale pouze na pásy a 1x Romer baby safe plus na základně belted base na prostřední sedadlo).

  reagovat

  R R
  • Redakce dTest 11.12.2013 15:50

   Dobrý den,
   to, že se Vám podařilo do auta umístit tři sedačky, neznamená, že budou nainstalovány ve správné poloze, a tedy poskytovat zamýšlenou úroveň ochrany.
   Přikládáme obrázek z našeho testování (viz fotogalerie), na kterém jsou instalovány dvě sedačky na krajních sedadlech. Umístění třetí sedačky na základně na prostřední sedadlo, jak uvádíte ve Vašem komentáři, by bylo možné pouze tehdy, budou-li obě krajní sedačky vyoseny ze správné polohy.

   reagovat

   R R
   • Klára 11.12.2013 22:31

    Dobrý den,
    děkuji za reakci. Máte pravdu v tom, že krajní sedačky nejsou přesně na středu sedadla, ale potom bych musela nejstarší dítě umístit do středu na podsedák což u pětiletého dítěte s výškou 110 cm považuji za ještě horší variantu kdy není z boku chráněno prakticky vůbec.

    reagovat

    R R

Máte zkušenosti s dětskou sedačkou v autě Honda Jazz? Budeme rádi, když se o své postřehy podělíte s ostatními čtenáři.

Chci přidat recenzi

Přihlásit