Hartmann Thermoval rapid

Chcete vědět, jak tento výrobek dopadl v našem testu elektronických teploměrů?

Výsledky testu

Přidat k porovnání


Celkové hodnocení Výsledek testu pro přihlášené

Diskuze

Máte dotaz k hodnocení elektrického teploměru Hartmann Thermoval rapid nebo chcete vědět jak vybrat elektronický teploměr? Neváhejte se nás zeptat!

Přidat komentář do diskuze

 • Zdeněk V. 19.3.2017 09:57

  Vadný kus se asi najde u každého typu zboží...
  Používáme tento teploměr téměř dva roky, jednou jsme měnili baterii.
  Celou dobu funguje bezvadně...
  Nicméně bych uvítal aktuální test bezkontaktních(infra?) teploměrů.
  Děkuji

  reagovat

  R R
 • Eliška 13.1.2015 19:28

  Nám naměřil teploměr pokaždé jinou teplotu než předtím během tří pokusů po sobě. Po 4 měsících používání již hlásí Err, tedy je nepoužitelný. Za mě - špatný výrobek

  reagovat

  R R
  • Soňa 12.6.2015 15:00

   Souhlasím s paní Eliškou. I nám né právě levný teploměr pokaždé naměřil jinou teplotu a přestože syn ležel ve vysokých horečkách teploměr uváděl nízkou teplotu. Pokusili jsme se reklamovat, ale marně, prý ho v laboratoři přezkoušeli a je bezvadný. V životě jsem přišla o více než 690,- Kč, ale domnívám se, že by mělo být možné výrobek vrátit, jestliže nesplňuje očekávání ale hlavně jsou jedinou funkci.

   reagovat

   R R
   • Laura 7.8.2015 22:50

    To same se nám stalo s testovány Thermofocus. Po třech neúspěšných reklamacich jsem si teploměr musela nechat a 1700 Kč v tahu. Laboratoř také testovala bez závady. Nebyl to náhodou mall.cz?

    reagovat

    R R
 • Lenka Kuchválková 5.7.2011 11:18

  S tímto teploměrem jsme velmi spokojeni, dokonce vydržel i vyprání v pračce, když mi ho tam syn v nestřežené chvilce zavřel.

  reagovat

  R R

Máte zkušenosti s elektronickým teploměrem Hartmann Thermoval rapid? Budeme rádi, když se o své postřehy podělíte s ostatními čtenáři.

Chci přidat recenzi

Přihlásit