Europe Easy Energy (dodavatel energie)

Chcete vědět, jak tento výrobek dopadl v našem testu ?

Výsledky testu

Přidat k porovnání


Rozbalit všechny výsledky

spotřeba 1 MWh Pro zobrazení výsledků se přihlaste

spotřeba 5 MWh Pro zobrazení výsledků se přihlaste

spotřeba 8 MWh Pro zobrazení výsledků se přihlaste

Rozbalit všechny výsledky

Diskuze

Máte dotaz k hodnocení Europe Easy Energy (dodavatel energie) nebo potřebujete poradit s výběrem? Neváhejte se nás zeptat!

Diskuze je dostupná pouze pro přihlášené uživatele.
4,0
Hodnotili 29 uživatelé
5 18x
4 4x
3 1x
2 0x
1 6x

Máte zkušenosti s výrobkem Europe Easy Energy (dodavatel energie)? Budeme rádi, když se o své postřehy podělíte s ostatními čtenáři.

Psaní recenzí je dostupné pouze pro přihlášené uživatele.

řadit vzestupně řadit sestupně
 • Roman K. 8.10.2021

  Tak aspoň že dali o všem vědět a je tam dostatek času na to nějak reagovat

  R R
 • Jonáš R. 20.8.2021

  Změna dodavatele mě nezaměstnala tak, jak jsem původně čekal, všechno obstarali u Europe easy energy za mě.

  R R
 • Vladislav S. 9.7.2021

  Několik let už je máme jako dodavatele a teďka jsem je nechal aby mi pomohli zařídit FVE na klíč. Obrátil jsem se na ně s důvěrou, protože jsem v podstatě s nimi neměl za dobu odběrů žádný konflikt, tak mi to přišlo jako dobrý nápad i kvůli tomu, že si je pak stejnak furt necháme jako dodavatele i pro výkupy přebytků. Musím říct, že jsem měl obavy, aby vše proběhlo jak má, jak objednávka, tak realizace, od úřadů po samotnou instalaci proběhlo v podstatě vše dobře i když bylo menší zdržení, ale s tím jsem kvůli kovidu tak nějak počítal, znám z vlastního oboru jak se lhůty protahují, takže jsem ve finále rád, jak to celý tady proběhlo.

  R R
 • Eduard A. 27.5.2021

  Měl jsem problém s připsáním zálohy, tak jsem kvůli tomu mluvil s jejich operátorem a on že byl u nich nějaký error, tak to párují ručně a ochotně mi operátor hnedka prodloužil splatnost, aby mi nechodily upomínky. Platbu do několika dní pak spárovali, takže jsem nic znovu platit fakt nemusel.

  R R
 • Michal P. 21.4.2021

  I v téhle době se mi podařilo spojit s jejich obchodním zástupcem, který mi již před nějakou dobou pomáhal dávat dohromady více smluv. Měl jsem obavy jestli bude ještě fungovat, abych nemusel hledat nikoho náhradního ale telefonní číslo na něj bylo stále v provozu a on byl pro nás opět k dispozici i když tentokrát jenom na dálku.

  R R
 • Martin H. 12.3.2021

  Dlouhodobě jsem s 3E spokojený, bez menšího problému jsem k nim připojil i jedny známé, kteří hledali ke komu s energiemi.

  R R
 • Jitka B. 3.2.2021

  Oboustranně dobré podmínky, trpělivost při sepisování smluvního vztahu. Celkově dobrý dojem z jednání zástupce firmy Europe Easy Energy.

  R R
 • Anna Z. 18.12.2020

  Fajn jednání i přístup.

  R R
 • Jan J. 12.11.2020

  Operátorka se mi snažila všelijak vyhovět, ale patrně kvůli tomu se musela stále někoho ptát a hovor tak přerušovat.

  R R
 • Marie N. 2.10.2020

  Zákaznický servis má firma za mě na velmi dobré úrovni, mám svoje zkušenosti. Marie

  R R
 • Miloš P. 27.8.2020

  Máme od nich jenom elektřinu, dodavatele jsme vybírali podle nabídky a přístupu, konzultovali jsme s nimi naše možnosti a byli v tom ochotní a netlačili, abychom se hnedka rozhodli

  • ochotní; nevyvíjí nátlak
  R R
 • Lukáš K. 17.7.2020

  Změna dodavatele s jejich spoluprací proběhla bez větších problémů, ač to vypadalo, že se nám to protáhne, tak to stihli ve vytyčeném měsíci.  Odchod od předchozího dodavatele zajistili datumově správně, takže jsme to tak měli bez sankcí.

  R R
 • Jakub M. 11.6.2020

  Potěšili mě, že přišli s tarifem podle spotové ceny a mohl jsem na něj přejít i jako dlouholetý zákazník. 

  R R
 • Milan K. 23.4.2020

  Jejich postupy jsou korektní, mám je již delší dobu a zatím jsem se nesetkal s pocitem, že by se mi něco znelíbilo, že nějak radikálně změnili ceny nebo tak něco. Ve svých fakturách mám celkem přehled z čehož mi vyplívá, že jedou ve svých zajetých kolejích, na který jsem nevykl hned od začátku.

  • Korektní firma; Nízká cena; Přehledné faktury
  R R
 • Pavel M. 18.3.2020

  Co jsem potřeboval, tak jsem vyřídil telefonicky, jinak u nich většinu věcí zvládám vyřídit online.

  R R
 • Daniel V. 12.2.2020

  Přišlo mi to u nich výhodnější, tak jsme to s nimi vyzkoušeli, tím že mají volný smlouvy jsme nebyli vázáni dobou a dneska z toho je už pět let a firmu mohu doporučit dále..

  • smlouva na dobu neurčitou; dobré ceny
  R R
 • Jaromír M. 3.1.2020

  U Europe Easy Energy musím vyzdvihnout především férové jednání, které si udrželi napříč léty. Cena se mění, ale úmluvu co s nimi máme, tak té se drží. Mě tak alespoň nedávají důvod, abych pošilhával jinde.

  R R
 • Pavel K. 13.11.2019

  Dlouhodobě u nich máme jedny z nejnižších cen na trhu.

  • nízké ceny
  R R
 • Jiří Z. 11.10.2019

  Veškeré informace co nám podali seděli i s internetem, když jsme to pak ještě samostatně znovu projížděli. Do ničeho nás netlačili, jejich přístup mi přišel otevřený a spíš se nás snažili nasměrovat, co by pro nás mohlo mít dobrý přínos i do budoucna a to se mi líbilo.

  R R
 • Václav Š. 6.9.2019

  Já jsem s nimi spokojený hlavně z hlediska ceny, protože i přesto že se zdražuje, tak si dokázali uchovat cenu a tolik to nepřepálili jako jiní. Pokud chce být člověk v obraze, tak to musí sledovat. Dřív jsem v tom byl také laik, ale stačilo mi přečíst si pár chytrých článků a už aspoň laicky vím jak na to. Dokonce jsem si jednou nebyl jistý vyúčtováním tak mi to na EEE lince objasnili. Nevím samozřejmě jak fungují jiné menší firmy, ale myslím si, že EEE je určitě jedna s tich lepších, alespoň z hlediska mých zkušeností.

  • dobrá cena
  R R
 • Michal N. 1.8.2019

  Jsem již několikaletým odběratelem od této společnosti, prvně jsem k nim převedl před 5lety plyn a až v návaznosti na to pak i elektřinu. Firmu jsem vybíral z několika hledisek a to hlavně podle ceny a jakou mi k vybranému tarifu dají smlouvu, u té se naštěstí dalo vybrat, takže mám bez vázanosti a již několik let jsem tak svým pánem v otázce energií. Na firmu si nemohu stěžovat, pár much jsem s nimi již pořešil, ale vždy se nám to podařilo s velkým úspěchem dát do stavu, kdy to vyhovovalo mně i jim. Takže osobně 3E mohu doporučit.

  R R
 • Hana P. 6.10.2017

  Varuji všechny, kteří zvažují přechod ke společnosti Europe Easy Energy, aby tak nedělali. V červenci 2017 nám slíbili hladký přechod od původního dodavatele k nim, dohodnuté datum přechodu nedodrželi, platnost smlouvy si samovolně posunuli o čtrnáct dnů, způsobili nám komplikace s distributorem elektrické energie. Datum smlouvy je pouze "plánované" (nikdo nás na to neupozornil, dušovali se i písemně, že vše zařídí a stihnou v termínu) a posouvají si ho bez jakéhokoliv upozornění. Ve smlouvě uvádějí, že požadavky a stížnosti řeší (ředitel zákaznické péče), kontakty slibované na webových stránkách ale nejsou. Na zákaznické lince není možné se dobrat jakékoliv smysluplné odpovědi a není způsob, jak se dovolat nějaké reakce. Na e-maily reagují až po druhé nebo třetí výzvě. Snaha nalézt si údaje na slibovaném účtu zákazníka nefunguje, po dvou měsících není naše e-mailová adresa stále zaregistrována. NENALEŤTE, JSOU TO NEUVĚŘITELNÍ BŘÍDILOVÉ!

  • žádné
  • zavádějící informace na smlouvě (datum změny dodavatele, platnost smlouvy, kontakty); zdlouhavá a nejasná e-mailová komunikace; zákaznické centrum, které neumí a asi ani nemůže nic vyřešit; absence spolupráce ("Tyto informace Vám neposkytneme")
  R R
 • Milada T. 14.10.2016

  Před TOUTO SPOLEČNOSTÍ si dovoluji vás VAROVAT! Moje zkušenost s nimi je mnohanásobně negativní.Jsou to skutečně podvodníci nebo lépe řečeno zbohatlíci na lidské nevědomosti a nepozornosti. Kromě toho, že KAŽDÁ jimi vystavená faktura byla vystavena špatně a sama jsem ji musela několikrát důkladně kontrolovat a reklamovat, ještě málem došlo (jejich zaviněním) k odpojení celého plynoměru a pokutě od RWE za neoprávněnou distribuci.Všechny jejich nedostatky sváděli běžně na RWE, faktury vystavují na stavy plynoměru, které jsou čistými odhady, nikoli skutečnými stavy. Naši spotřebu naúčtovali zákazníkovi před námi a čekali snad, že se spolu vyrovnáme sami.Nemluvě ani o tom, že založili dokumenty o předání bytu a tvrdili, že jsme je vůbec neposlali.Upřímně lituji starších lidí, kteří tyto věci nedokáží prokouknout a předejít jim(ostatně to asi nejde). Řekla bych, že společnost na lidské nevědomosti a nepozornosti staví veškerý svůj zisk.ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI.

  • velmi neodborně řešené reklamace; nepořádek a chaos v dokumentech; opětovně vystavení špatných faktur jejich odhady; potřeba vše po nich kontrolovat a domáhat se vlastních práv
  R R
 • Martin G. 19.9.2016

  Chtěl jsem využít nabídku 3-E v rámci aukce energií. Přechod s elektřinou se bůhvíproč protáhl o 2 měsíce od slibovaného data a k přechodu s plynem vůbec nedošlo. Na mailovou komunikaci nereagují. Vypadá to, že pozdě (pokud vůbec) informovali stávajícího dodavatele, kde mám smlouvu na dobu určitou s 90 denní výpovědní dobu a automatickou prolongací.
  V dubnu, po podpisu smlouvy, mě ujišťovali, že vše související s přechodem zařídí 3-E. V červnu (tj. v posledním měsíci, kdy šlo splnit lhůtu pro podání výpovědi) mě po mém telefonickém dotazu opět ujistili, že se o vše postarají. Výpoveď však podali pozdě a já teď budu další rok platit výrazně dražší plyn. Všem doporučuji si výpovědní doby pohlídat a výpovědi radši podat sami a rozhodně nevěřit jejich slibům, např. "Proces změny dodavatele pro Vás zajišťujeme kompletně, Vy se nemusíte o nic starat." je naprostý nesmysl.

  • zákaznický servis; laxnost zaměstnanců; prázdné sliby
  R R
 • Marie C. 18.5.2016

  Dobrý den. Taky jsem se zúčastnila D testem akce o výhodnější energie, ale musím říct, že po kontaktování mého stávajícího dodavatele jsem dosáhla naprosto stejných cen. Blbé je, že jsou jen na rok a musím hlídat termín, abychom to opět přepočetli(ale to je u EEE taky)...takže za mě DOBRÝ, alespoň mě akce rozhýbala podívat se na ceny energií, i když se u mě změna nekoná...

  R R
 • Marta T. 13.4.2016

  Taky jsem byla skoro 4 roky spokojená s 3E, nyní jsem po zprávě , že je koupili podvodníci z BE chtěla odejít. Pak přišla nabídka Dtestu s aukcí, tak jsem se přihlásila. Nicméně vyhráli opět 3E. Dokonce s výrazně nižší nabídkou ceny za plyn, než od nich mám nyní...A teď to hlavní, večer jsem potvrdila, že přecházím na podmínky od Dtestu, ráno jsem od 3E měla email, nabízeli mě výrazně nižžší ceny enenrgií, (totožné s aukčními cenami Dtestu). Má to však jeden háček, po roce musíte přejít na opět jiné ceníky, nabízené Dtestem (smart) jsou výrazně nižší než nabízené vlastní firmou 3E. Tak jsem jim napsal, že jim na VIP akční ceny kašlu, že ceníky přes Dtest jsou výhodnější. Jsem zvědavá, jak zareagují...

  R R
 • Marek V. 24.11.2015

  S tím přechodem bych nyní počkal...

  EEE využívám k naprosté spokojenosti asi 3 roky, nízké ceny, férové podmínky bez skrytých poplatků, úpisů na x let apod. Tel. linka na firmu zdarma. Oceňuji také, že vše rychle a zdárně vyřeší. Bohužel mají občas chaos v bonusech (z různých akcí, já mám např. nárok na věrnostní bonus), takže je často nepřipíšou. Reklamaci ale řeší rychle a vše napraví. Za mě velká spokojenost.

  Bohužel se nyní objevila zpráva, že Europe Easy Energy byla koupena firmou Bohemia Energy. Což mě tedy velmi zklamalo, protože Bohemia Energy nepovažuji za serióní firmu. Používají pochybné praktiky a klamou lidi. Dá se toho najít plno a já mám i osbní zkušenost přímo z okolí, kdy jsem starší důchodkyni musel vyvazovat ze smlouvy, kterou jí klamavě donutil podepsat dealer BE...

  Takže asi brzy budu muset měnit dodavatele. Zatím čekám, co se bude dít s 3E a také uvidím, co vzejde z aukce energií od dTestu... I když na původní 3E nedám dopustit, tak bych k ní nyní rozhodně nepřecházel...

  R R
 • J. Synáčková 12.10.2015

  Podle všeho se snaží konkurence poškodit tuto firmu. Koukala jsem na všechny fóra ohledně Europe easy energy a tento komentář je na všech, což je asi záměr. Připadá mi to jako opravdu tvrdé poškozování jména. Na jednom fóru se k tomu EEE dokonce vyjádřila. Chtěl ajsem si o této společnosti něco najít, protože se chystám přejít z důvodu že jsem slyšela jen dobré ohlasy od svých známých. Teď už vím, že fórům se vůbec nedá věřit. Měl by to někdo sledovat a nedovolit aby fóra sloužili k poškozování firmy a následně k matení potencionálních zákazníků. Fuj je to nechutný.

  R R
 • Zdeněk Bureš 19.9.2015

  Dobrý den,
  chtěl bych všechny zákazníky nebo potenciální zájemce varovat před praktikami společnosti Europe Easy Energy. Zkusím stručně shrnout svoji zkušenost. Žena viděla odečtáře z distribuční společnosti, že provedli odečet na elektroměru. Velkou část posledního roku jsme byli v zahraničí, tak jsme pochopitelně očekávali přeplatek a těšili jsme se na fakturu s přeplatkem. Utekl měsíc od odečtu a faktura nikde. Tak volám do 3E a dozvím se něco o tom, že to se stává, že odečet není každý rok stejně a že to může být déle než rok, že zaváděli nový účetní systém a že to prověří. Když operátorka po 5 minutách hovoru a naučených frází o zákaznické spokojenosti pochopila, že u nás odečtáři od distributora nejen byli ale že to máme i zdokumentované včetně fotografie z elektroměru v den odečtu, tak slečna najednou otočila. Najednou se nějakým zázrakem vyúčtování našlo, faktura se našla, druhý den jsem ji měl. Na faktuře přeplatek více než 10 tisíc Kč, tak jak jsme očekávali. Peníze jsme nakonec dostali. Ale jak dlouho bychom čekali, kdybychom si odečet nehlídali a neozvali se? Ptal jsem se přátel, kteří mi 3E doporučili a ti se ptali svých přátel, ukázalo se, že i v dalších dvou případech měli stejnou zkušenost, jen jim to nedošlo, prostě si mysleli, že byl odečet plynoměru a elektroměru později než po roce. Tahle firma si prostě bez ptaní a bez úroků půjčuje peníze od svých zákazníků! Navíc nejen že peníze poslali pozdě a až po upomenutí, ale prostě se tváří, že nebyl odečet a že nebyla faktura. Zvažuju proto stížnost na Energetický regulační úřad, protože tohle přece dodavatel energie dělat nemůže, na co pak ERÚ vydává licence a dělá dohled. Hlavně že každou chvíli vidím v televizi reklamu a že se 3E vychvalují, jak hrají fér. Mám obavu, že to celé je jeden velký podvod na reklamu v televizi v hlavním čase mají a na přeplatky domácnostem ne??? Na tradičního dodavatele reklamu dělat nebudu, ale u 3E taky nebudu!
  ZB

  R R

Zobrazit další

Sdílejte

Přihlásit