Europe Easy Energy (dodavatel energie)

Chcete vědět, jak tento výrobek dopadl v našem testu ?

Výsledky testu

Přidat k porovnání


Rozbalit všechny výsledky

spotřeba 1 MWh Pro zobrazení výsledků se přihlaste

spotřeba 5 MWh Pro zobrazení výsledků se přihlaste

spotřeba 8 MWh Pro zobrazení výsledků se přihlaste

Rozbalit všechny výsledky

Jak hodnotíme

++ velmi dobře 100-80 %
+ dobře 79-60 %
o uspokojivě 59-40 %
- dostatečně 39-20 %
-- nedostatečně 19-0 %

Diskuze

Máte dotaz k hodnocení Europe Easy Energy (dodavatel energie) nebo potřebujete poradit s výběrem? Neváhejte se nás zeptat!

Přidat komentář do diskuze

4,9
Hodnotili 14 uživatelé
5 12x
4 2x
3 0x
2 0x
1 0x

Máte zkušenosti s výrobkem Europe Easy Energy (dodavatel energie)? Budeme rádi, když se o své postřehy podělíte s ostatními čtenáři.

Chci přidat recenzi

řadit vzestupně řadit sestupně
 • Miroslav Š. 11.12.2020

  Jsme u nich přes doporučení kamaráda a byl to dobrý tip, starají se a ceny mají O.k.

  • ceny
  R R
 • Filip T. 4.11.2020

  Se změnou bydliště jsem řešil i energie, kdy to na mě bylo až moc velké papírování a dokládní, že již na své původní adrese nebudu bydlet, a že tam bude nový nájemník. Čekal bych, že to bude vyřízené na jeden zátah a né, že to budu mít před sebou skoro dva týdny. Po doložení veškerých potřebných věcí se to komplet vyřídilo a energie na téhle adrese pro mě uzavřeli.

  R R
 • Martin J. 25.9.2020

  Pod značkou Europe easy energy odebírám energie už pár let. Nejdřív to byla v podstatě zkouška na dobu neurčitou, ale tu smlouvu máme pořád a spokojenost.

  • Smlouva na dobu neurčitou
  R R
 • Aneta L. 19.8.2020

  Slíbili že zavolají, ale volali o den později. Operátorka byla alespoň tak slušná a omluvila se.

  R R
 • Tomáš T. 9.7.2020

  I když jsme předchozího dodavatele neměli moc dlouho, kvůli lepší ceně jsme využili po roce končící smlouvu a nechali se převést semka. Z Europe easy energy to za nás vyřídili a my tak mohli přestat i řešit sipa, protože jsme to měli od nich nově všechno online a je to lepší.

  R R
 • Honza P. 5.6.2020

  Vím o nich jednou za rok při vyúčtování, jinak mě zbytečně neobtěžují telefonáty ani emaily. Peníze vyplácí poměrně rychle a v plné výši. 

  R R
 • Roman S. 29.4.2020

  Změnili jsme dodavatele energií skoro po deseti letech co jsme v našem baráku. Tenkrát jsme dali na doporučení, co by pro nás bylo vhodné a nechali jsme se uvrtat do nabídky, která postupem let ztrácela na své výhodnosti. Jako stálí zákazníci jsme si v podstatě nepřišli na žádné výhody, co prezentovali pro nově příchozí. Takže jsme se rozhodli pro změnu a přešli k Europe Easy Energy, kde pro nás byla nabídka výhledově lepší s tím, že nyní změnu můžeme podniknout kdykoliv a nemusíme na nic čekat.

  R R
 • Lukáš D. 24.3.2020

  Mohu doporučit. Vyúčtování vždy v pořádku a online ke stažení na mém účtu.

  R R
 • Eliška Ž. 20.2.2020

  Mají super prozákaznický servis s infolinkou zadarmo, smlouvu s podmínkami, když jsem podepisovala, tak jsem byla fakt mile překvapená, že to jde sepsat pro zákazníka laika takto stručně a jednoznačně. Pro mě zatím jeden z nej poskytovatelů co jsem měla i když to porovnám s jiným odvětvím služeb.

  • Infolinka zdarma; kvalitní servis; stručné, jasné podmínky
  R R
 • Čestmír B. 10.1.2020

  S Europe easy energy jsem byl spokojený již před několika lety a do dneška jsem neměl nutkání firmu změnit. Z hlediska ceny za energie mi přijde, že za to co propálíme platíme poměrně rozumně na dnešní dobu.

  R R
 • Pavel S. 29.11.2019

  Byl jsem překvapen jejich přístupem. Domluva nové smlouvy nezabrala ani 15minut a hned jsem věděl kolik budu při podobném odběru schopný ušetřit.

  R R
 • Karel K. 24.10.2019

  Akceptuji jejich ceny již 4. sezónu po sobě. Jsou atraktivní a i v době kdy se ceny plošně zvedají, umí být konkurence schopný.

  R R
 • Radana A. 19.9.2019

  Mě před dvěma lety jejich cenová nabídka pohnula ke změně, v komunikaci to chce s nimi trochu větší trpělivost, ale vždy odpoví. Infolinku jsem zatím využila jen jednou a slečna operátorka byla fajn, poradila. Tu smlouvu co u nich máme, nevím jak vychází v porovnání, ale já jsem u nich finančně spokojená, řekla bych, že tomu tak nějak odpovídá i ten servis.

  R R
 • Jan S. 29.8.2019

  Dobrý den, Europe Easy Energy mohu doporučit, je to asi měsíc zpět, co jsem s nimi řešil smlouvu k novému bytu 2+1 a během té doby jsem vyzkoušel, jak jejich call centrum tak i email a obojí se mi osvědčilo dobře. Odezva byla vždy rychlá, bez nutnosti čekat a marnit čas.

  R R

Zobrazit další

Přihlásit