Vysavač.

Spotřebitelský dotaz

Dobrý den, chceme koupit vysavač v celém domě máme tvrdé podlahy(plouvoucí)koberce.Zajímá mě Electrolux Z 8810UltraOne, který je vítězem Vašeho červnového testu, ale klame mě raklama v e-shopech kde píšou, že ve Vašich testech vyhrál vysavačElectrolux Z 8810 P UltraOne který je o 1000,-Kč dražsí, jaký je rozdíl v těchto modelech.
Moc děkuji Preisová

Doporučení časopisu dTest

Výsledek testu se vztahuje k testovanému vysavači Z 8810 Ultra One. Označení P může značit rozdíl ve vybavení, ale vysavač i hubice by měly být stejné. Doporučujeme obrátit se na prodejce nebo přímo na společnost Electrolux s dotazem, zda je mezi těmito modely nějaky rozdíl.