Vacubox?

Spotřebitelský dotaz

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda budete někdy v budoucnu testovat vakuovac dózy typu Vacubox, Freschbox a jim podobné. Ráda bych si něco podobného pořídila na pečivo, ale nikde jsem nenašla dostupné informace a ani nikdo z mojích známých s těmito nádobami nemá zkušenosti. Prosím o radu, kde bych našla nějaké informace. Děkuji.

Doporučení časopisu dTest

V nejbližší době vakuovací dózy testovat nebudeme a zatím je nemají v plánu ani naši kolegové v zahraničních spotřebitelských organizacích. Nemůžeme tedy poradit s výběrem, ani poradit, na co si při něm dávat pozor. Případným náhradním řešením je zmrazení pečiva a jeho rozmrazení, když jej budete potřebovat.