Test - vestavných myček

Spotřebitelský dotaz

Dobrý den,
mám dotaz ohledně testu vestavěných myček nádobí. Stáhl jsme si váš test z www-stránek viz:
Tabulka s výsledky testu vestavných a podstavných myček. Myčka Whirpool ADG 7995 je v testu dvakrát. Pokaždé s jinými výsledky. Jedná je nehodnocená poněvadž byl hodnocený úsporný program (přitom u myčky, která je popsaná nesedí informace o úsporném režimu s tou která je hodnocená v úsporném programu). Ani rozměry těchto názvem stejných myček nesedí. Tak nevím zda se jedná o stejnou myčku nebo o jinou. Uvažujeme v nejbližší době o koupi myčky, tak bych potřeboval poradit.
- Teď jsme si stáhl znovu pdf soubor s vestavnými myčkami a už je tam jen jednou. Ale jsme znepokojeny těmi výsledky co tam mám z minula.
s pozdravem jaKub

Doporučení časopisu dTest

Velice se omlouváme. Do tabulky se nám vloudila nechtěná chyba. Okamžitě, jakmile jsme na ni přišli, jsme vše opravili. Tabulka s výsledky, která je nyní na webových stránkách, je v pořádku.