reklamacni doba

Spotřebitelský dotaz

Dne 24.1.2011 jsem reklamovala v Prioru v Ceskych Budejovicich boty. Lhuta vyrizeni byla dohodnuta do 24.2.2011. Dnes jsem se do prodejny dostavila a reklamace neni dosud vyrizena. Pani vedouci trvala na tom, ze posta prijde az odpoledne a ze ma na vyrizeni reklamace cas az do konce pracovni doby. To znamena az do 19. hodiny. Chtela jsem se zeptat, zda ma pravdu a ja musim pockat az prijde odpoledne posta. Dekuji za vyrizeni. Staskova

Doporučení časopisu dTest

Hezký den, jestliže jste domluvili vyřízení reklamace do 24. 2., skutečně stačí, pokud na konci této lhůty je zboží připraveno na prodejně. Je nám líto, že Vám nemůžeme poskytnout příznivější odpověď.