reklamace u firmy v konkursu

Spotřebitelský dotaz

Dobrý den,
reklamovala jsem boty u firmy John Garfield, která byla v insolvenci, podla jsem úspěšně přihlášku pohledávky a 4.6. byl na firmu vyhlášen konkurs. Teď ale nevím, jak dál - mám čekat a doufat, že peníze dojdou poštou, nebo se mám někde a jak přihlásit (vlastně znovu-přihláška pohledávky)? Děkuji za radu Pavla Vodičková

Doporučení časopisu dTest

Hezký den, doporučujeme Vám spojit se se správcem konkurzní podstaty a tyto otázky položit jemu. Přejeme mnoho štěstí.