reklamace holícího strojku

Spotřebitelský dotaz

Dobrý den manžel si koupil holící strojek zn.Braun za 3000Kč.Měsíc holil úplně úžasně,po dvou měsících holí hůř a hůř.Jak nejlépe reklamovat?Navíc mi přijde,že za tři tisíce by mohl holit kvalitně.Děkuji.

Doporučení časopisu dTest

Hezký den, v tomto případě by bylo vhodné uplatnit tzv. rozpor s kupní smlouvou, protože výrobek nemá vlastnosti obvyklé pro tento druh výrobku. Pro uplatnění rozporu s kupní smlouvou můžete využít např. vzor zveřejněný na www.dtest.cz