pyramida

Spotřebitelský dotaz

Dobrý den,

nevím jestli sem tento dotaz patří, ale poslední dobou nad tím hodně přemýšlím. Oslovila mě kamarádka s nabídkou prodeje kosmetika a potravinových doplňků firmy LR. Na prvním setkání vychvalovala jejich produkty, jak jsou bezkonkurenční, ale na další schůzce už přišla s nabídkou že bych se mohla stát prodejcem, ale tady už nešlo zas až o ty produkty, jak o to zaregistrovat co nejvíce lidí a vytvořit tým. Když jsem se probírala materiálem pro prodejce, tak mě to přijde jak pyramidová hra, když vidím ty odměny za registraci a i prodej výrobků, tak pochybuji o hodnotě těchto výrobků. Ráda bych slyšela Vás názor.

Krásný den přeji.

Doporučení časopisu dTest

Hezký den, v tomto směru nejsme schopni Vám poradit, rozhodnutí je bohužel jen na Vás. Právně je tento prodej při zachování právních předpisů zřejmě v pořádku. Je tedy jen na Vás, abyste zvážila, zda by Vás podobný prodej naplňoval a také zda by pro Vás byl finančně výhodný a za jakých podmínek. Je nám líto, že Vám nemůžeme více poradit.