náhrada škody při krádeži

Spotřebitelský dotaz

Dobrý den.Při hospitalizaci v nemocnici Motol,mi byl při mém odchodu z oddělení na drobný nákup z pokoje odcizen notebook který ležel na stolku u postele a mobil.telefon ze zásuvky stolku.Přístup na toto oddělení je pouze přes dveře které jsou jištěny elektrickým zámkem ovládaným ze sesterny.Mám nárok na náhradu vzniklé škody?Staniční sestra tvrdí že nikoliv.Děkuji Vám za odpověď.Karlík

Doporučení časopisu dTest

Hezký den, doporučujeme obrátit se s tímto specifickým dotazem na Svaz pacientů (www.pacienti.cz). Přejeme mnoho štěstí