Nahodilá závada

Spotřebitelský dotaz

Dobrý den, mám problém s monitorem k počítači, problém je v tom, že závada se projevuje nahodile a v servisu ji nejsou schopni vyvolat, natočil jsem i video, kde je samovolné zobrazovaní menu vidět, ale to servisu nestačí, již mi výrobek 2x vrátili s tím, že závadu nemůžou vyvolat. Mám nárok na nový výrobek? Je samozřejmě v záruční době.

Doporučení časopisu dTest

Pokud Vám byla reklamace zamítnuta, nárok na výměnu nemáte. Bude nutné nějakým prokazatelným způsobem vadu doložit. Nejvýhodněji se jeví znalecký posudek, který má i potřebou argumentační hodnotu. Zkuste se obrátit na soudního znalce. Jejich seznam naleznete na portálu www.justice.cz, kde jsou řazeni podle oborů a místa bydliště. Znalec jistě ocení i Vámi pořízený videozáznam.

Naše poradna
je tu pro vás

Mám dotaz

Další dotazy z oblasti: Koupě zboží a problémy s nimi Spotřebitelská poradna dTest