myčka nádobí

Spotřebitelský dotaz

Dobrý den,plánujeme koupi myčky nádobí a máme dotaz,jaký je rozdíl mezi skrytým a vnějším ovládacím panelem na dvířkách myčky.Děkuji za odpověď.Ingrová.

Doporučení časopisu dTest

Rozdíl mezi skrytým a vnějším ovládacím panelem myčky nádobí v podstatě žádný není. Vždy jde pouze a jenom o ovládání. Ukončení cyklu mytí u myček se skrytým panelem je "hlášeno" zvukovým signálem. Doporučujeme však tento parametr před koupí takové myčky zkontrolovat v jejím návodu.