multifunkční vysavač jaký si vybrat?

Spotřebitelský dotaz

Dobrý den. Plánuji koupi multifunkčního vysavače a nevím který si vybrat.Chtěla bych kvalitní vysávání a kvalitní čištění koberců,potahů a čalounění.
Mám dojem,že v testu jste ještě multifunkční vysavače netestovali. Je jich tolik a nevím který si vybrat. Prosím poraďte mi. Moc Vám děkuji Maksová

Doporučení časopisu dTest

Kdysi dávno jsme dvakrát multifunkční vysavače testovali a nebyla to žádná velká sláva. Zvažte, zda si opravdu sama chcete čistit koberce, neboť je to - byť za použití multifunkčního vysavače - hodně fyzicky náročné.