Kuchyňské spotřebiče

Spotřebitelský dotaz

Dobrý den,
chtěla bych se Vás zeptat, zda plánujete v nejbližší době test některého z dalších kuchyňských spotřebučů. Zatím jsem našla jenom myčky. Zařizuji novou kuchyň a konkrétně by mě zajímali: digestoře, varné desky - indukční, lednice s mrazákem a trouba.
Děkuji za případnou odpověď.
Alžběta

Doporučení časopisu dTest

V současné době probíhají testy varných desek (i indukčních) a kombinovaných chladniček. Výsledky budou publikovány na přelomu podzimu a zimy letošního roku. Digestoře a elektrické trouby v nejbližší době testovat nebudeme, neboť se jedná o finančně náročné nákupy a hlavně zkoušky. O tom, jaké výrobky můžeme nakupovat a testovat či do jakých mezinárodních testů spotřebitelských organizací se můžeme zapojovat, rozhodují spotřebitelé - lépe řečeno ti, kteří jsou předplatiteli časopisu TEST. Čím více budeme mít předplatitelů, kteří chtějí do obchodů chodit najistotu a kupovat kvalitní výrobky, tím více můžeme nakupovat a testovat.