Doporučení koupi současných myček na trhu pro 12 souprav š. 60 cm i v akcích.

Spotřebitelský dotaz

Prosím o radu ke koupi myčky na 12 souprav š.60 cm, nejlépe značky Zanussi nebo Indesit. A jestli máte přehled, kde jsou myčky právě v akci.
Děkuji za vyřízení.

Doporučení časopisu dTest

Odpověď na svoji otázku naleznete v našich testech. Nejrychlejší informace máte k dispozici v rubrice "Testované výrobky", v "kategorii" zadejte myčky nádobí a poté si vyberte značku. Přehledně se Vám zobrazí testované modely s výsledkem testu kvality. Podrobné informace poté naleznete v jednotlivých testech. Naším úkolem je podat co nejpodrobnější informace, ale nemůžeme Vám již říci - kupte ten a ten výrobek. Volba již závisí pouze a jenom na Vás.