bazeny a jejich údržba

Spotřebitelský dotaz

Dobrý den, zajímala by mě kvalita nabízených způsobů čištění bazénů.Trh nabízí od chemie přes mořskou sůl,UV filtraci, různé způsoby čištění. Ráda bych věděla, co je opravdu účinné nejlépe a případně nejdéle. Děkuji,zdraví Magda Frýdlová

Doporučení časopisu dTest

Je nám líto, že Vám nemůžeme poradit, neboť čištěním bazénů, resp. způsoby jejich čištění, jsme se nezabývali.