autosedačka Multimax 9-36kg

Spotřebitelský dotaz

Dobrý den,

obracím se na vás s dotazem ohledně nákupu autosedačky Multimax 9-36kg.Autosedačka by nám vyhovovala z důvodu " roste s dítětem" nevíme ale,jak moc tato autosedačka je bezpečná pro dítě.V testu naposledy prováděném sedačka uvedena nebyla.Byla vámi již testovaná a pokud ano,můžete nám ji doporučit?

Předem děkuji

Doporučení časopisu dTest

Vámi uváděnou vícerozsahovou autosedačku jsme netestovali. Většinou ale autosedačky, které jdou přes normové skupiny I/II/III, v testech nedopadají příliš dobře (až na výjimky). Zkuste se zamyslet, zda by nebylo vzhledem k bezpečnosti, ale i pohodlí dítěte lepší volit autosedačku 9-18 kg a poté 18 až 36 kg a zkuste vybírat podle výsledků našich testů, abyste šla na co nejvyšší jistotu.