Má prodejce povinnost mi výrobek na požádání předvést?

ANO, umožňuje-li to povaha výrobku a forma prodeje


Zákonný podklad:

§ 15 odst. 1, § 24 odst. 7 písm. l) zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, § 2162 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník


Související vzory:

Podnět České obchodní inspekci pro porušování zákona o ochraně spotřebitele
 

S účinným postupem týkajícím se vaší konkrétní situace vás naši odborní poradci seznámí na naší poradenské lince 299 149 009. Ta je pro vás k dispozici každý všední den od 9 do 17 hodin. Poradenství poskytujeme zdarma, vy zaplatíte pouze cenu běžného hovorného.

Přihlásit