Databáze nebezpečných výrobků

SupaTool Žebřík - pětistupňový železný žebřík

Hlášení RAPEX 27/2010
Lehký pětistupňový žebřík vhodný pro domácí použití s ocelovým rámem a hliníkovými stupni. Plošina je vyrobena z oceli. Má modré plastové vložky na konci každého stupně.

Typ výrobku číslo modelu: STSS5 Katalogové číslo: 870978.
Kategorie Sport a turistika - Ostatní
Riziko Zranění
Nebezpečí
Výrobek představuje riziko zranění, protože není dostatečně pevný a jediným mechanismem zamezujícím otevírání je horní plošina.
Země původu Čína
Rozpor s Výrobek nesplňuje příslušnou evropskou normu EN 131.
Čárový kód 5017193009784
Země záchytu Ohlašující: Velká Británie
Opatření přijatá v ohlašující zemi Dobrovolné stažení od spotřebitelů dovozcem.
Datum publikace 06.07.2010
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2019 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Občanské sdružení spotřebitelů TEST, 2019. Odpovědnost za překlad nese Občanské sdružení spotřebitelů TEST

Přihlásit