Databáze nebezpečných výrobků

Yilisi Vesta pro dívky

Hlášení RAPEX 37/2010
Růžovo modrá vesta s kapucí pro dívky. Kapuce obsahuje elastické tkaničky s plastovými koncovkami. Velikost: 86/92, 110/116.

Typ výrobku 976
Kategorie Sport a turistika - Oblečení, textil a módní doplňky
Riziko Uškrcení, udušení, poranění
Nebezpečí
Výrobek představuje riziko uškrcení a udušení kvůli přítomnosti stahovací tkaničky s koncovkami na kapuci. Kromě toho koncovky mohou způsobit zranění obličeje nebo očí při nastavování pružné tkaničky.
Rozpor s Výrobek nesplňuje příslušnou evropskou normu EN 14682.
Čárový kód 3000000158029
Země záchytu Ohlašující: Maďarsko
Opatření přijatá v ohlašující zemi Úřady nařídily stažení z trhu.
Datum publikace 14.09.2010
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2018 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Občanské sdružení spotřebitelů TEST, 2018. Odpovědnost za překlad nese Občanské sdružení spotřebitelů TEST

Přihlásit