Databáze nebezpečných výrobků

JIANGSU uvolňovací mechanismus záchranného člunu "JXN-3"

Hlášení RAPEX 25/2018

Uvolňovací mechanismus instalovaný jako součást rychlého záchranného člunu.

Kategorie Ostatní - Ostatní
Riziko Pořezání, zdravotní
Nebezpečí

Mechanismus uvolnění nemá dostatečné překážky, aby se zabránilo neúmyslnému uvolnění v zátěži. To by mohlo vést k neúmyslnému uvolnění člunuz vysoké úrovně předtím, než je člun na hladině vody.

Země původu Čína
Země záchytu Ohlašující: Norsko
Opatření přijatá v ohlašující zemi

Measures ordered by public authorities (to: Manufacturer): Warning consumers of the risks, Withdrawal of the product from the market

Datum publikace 08.07.2018
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2019 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © dTest, o.p.s., 2019. Odpovědnost za překlad nese dTest, o.p.s.

Přihlásit