Databáze nebezpečných výrobků

Mitsubishi Electric Tepelné čerpadlo - Ecodan

Hlášení RAPEX 33/2010
Jednotka tepelného čerpadla vzduch - voda, používána pro zajištění teplé vody a vytápění domácích a komerčních prostor. Umístěna vně budovy, s typickou výškou mezi 600 mm a 930 mm a šířkou mezi 800 mm a 930 mm.

Typ výrobku PUHZ-W50VHA-BS. PUHZ-W50VHA. PUHZ-W85VHA. PUHZ-W85VHA-BS. PUHZ-W90VHA. PUHZ-HW140VHA-BS. PUHZ-HW112YHA. PUHZ-HW112YHA2. PUHZ-HW140VHA. PUHZ-HW140VHA2-BS. PUHZ-HW140YHA-BS. PUHZ-HW140YHA2-BS.
Kategorie Domácnost - Elektrická zařízení - ostatní
Riziko Zranění
Nebezpečí
Výrobek představuje riziko úrazu, protože součástka napájení přijímače může selhat při zatížení, což představuje nebezpečí úrazu pro každého, kdo se nachází v těsné blízkosti.
Země původu Japonsko
Země záchytu Ohlašující: Velká Británie, Další: Irsko, Španělsko, Polsko, Bulharsko, Portugalsko
Opatření přijatá v ohlašující zemi Dobrovolné stažení od spotřebitelů výrobcem.
Datum publikace 17.08.2010
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2019 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Občanské sdružení spotřebitelů TEST, 2019. Odpovědnost za překlad nese Občanské sdružení spotřebitelů TEST

Přihlásit