Databáze nebezpečných výrobků

SRARPLAST Stupátko "Kst. Fussbank vers. Farben"

Hlášení RAPEX 11/2011
Plastové stupátko, jednolitá konstrukce bez spojů, délka 287 mm, šířka 255 mm, výška 210 mm a váha 0,850 kg. Prodává se v černé, červené, zelené a modré. Na výrobku je štítek s obrázkem použití a jménem výrobku ve čtyřech jazycích. Výrobek se prodává bez obalu.

Typ výrobku 14573407
Kategorie Domácnost - Nábytek
Riziko Zranění
Nebezpečí
Výrobek představuje nebezpečí zranění, protože nemá dostatečnou pevnost a může prasknout, když na něm stojí člověk, a protože nemá nezbytná varování týkající se maximální povolené váhy.
Země původu Izrael
Rozpor s Výrobek nesplňuje požadavky odpovídající evropské normy EN 14183.
Čárový kód 7290008299831
Země záchytu Ohlašující: Litva
Opatření přijatá v ohlašující zemi Dobrovolné stažení zboží z trhu.
Datum publikace 16.03.2011
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2018 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Občanské sdružení spotřebitelů TEST, 2018. Odpovědnost za překlad nese Občanské sdružení spotřebitelů TEST

Přihlásit