Databáze nebezpečných výrobků

neznámá Stůl na notebook "Michael Laptop Caddy"

Hlášení RAPEX 12/2012

Nastavitelný stůl na notebook se třemi podpěrami z válečkového řetězu, s nepogumovanými plastovými a kovovými rámy a dvoudílnou deskou. Deska rotuje (vpřed a vzad) po horizontální ose. Rám má dvě části z oceli pokryté šedou práškovou barvou. Deska stolu je z MDF s PVC filmem na povrchu a k rámu je připevněna šrouby.  Délka stolu 800 mm, šířka 450 mm, výška nastavitelná od 730 do 900 mm, hmotnosti 7,3 kg. Zabaleno v kartonové krabici.

Typ výrobku zboží č. 711-10-1007
Kategorie Domácnost - Nábytek
Riziko Úraz elektrickým proudem, zranění
Nebezpečí

Výrobek představuje nebezpečí zranění, protože není stabilní a mohly by z něj spadnout těžké předměty, které by mohly zranit uživatele a způsobit úraz elektrickým proudem. Navíc chybí návod k montáži a potřebné informace.

Země původu Čína
Rozpor s

Výrobek nesplňuje požadavky odpovídajících evropských norem 527-2 a 527-3.

Čárový kód 5690893428620
Země záchytu Ohlašující: Litva
Opatření přijatá v ohlašující zemi

Dobrovolné stažení zboží z trhu.

Datum publikace 02.04.2012
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2018 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Občanské sdružení spotřebitelů TEST, 2018. Odpovědnost za překlad nese Občanské sdružení spotřebitelů TEST

Přihlásit