Databáze nebezpečných výrobků

Bertoni Sportovní kočárek - golfové hole

Hlášení RAPEX 47/2012

Kočárek s boudičkou potaženou fialovým textilem. Vespod je nákupní košík a nenafukovací kolečka z měkkého materiálu. Zadní kola mají brzdu.

Typ výrobku Typ: SUN PALMS VIOLET, zboží č.: 10020541115A
Kategorie Děti - Děti - vybavení
Riziko Zranění
Nebezpečí

Výrobek představuje nebezpečí zranění, protože v místech, kde se kočárek skládá, a v bodě připevnění boudy jsou přístupné otvory, do kterých by se mohly zachytit dětské prsty.

Země původu Bulharsko
Rozpor s

Výrobek nesplňuje požadavky příslušné evropské normy EN 1888.

Čárový kód 3800151943808
Země záchytu Ohlašující: Slovensko
Opatření přijatá v ohlašující zemi

Dobrovolná opatření: zákaz prodeje.

Datum publikace 29.11.2012
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2018 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Občanské sdružení spotřebitelů TEST, 2018. Odpovědnost za překlad nese Občanské sdružení spotřebitelů TEST

Přihlásit