Databáze nebezpečných výrobků

Arctic Cat Sněhové skútry

Hlášení RAPEX 10/2011
Sněhové skútry Arctic Cat v různých barvách a modelech. Jméno modelu je na straně skútru, v registračních materiálech a v majitelově návodu.

Typ výrobku model Z1, TZ1, F, Bearcat, M a CF. Modelový rok 2010
Kategorie Auto a doprava - Motorová vozidla a příslušenství
Riziko Zranění
Nebezpečí
Výrobek představuje nebezpečí zranění, protože přední spodní rameno nápravy může během provozu prasknout, což by vedlo ke ztrátě kontroly nad skútrem.
Země původu Spojené státy americké
Země záchytu Ohlašující: Švédsko, Další: Finsko, Slovinsko
Opatření přijatá v ohlašující zemi Dobrovolná náprava
Datum publikace 09.03.2011
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2018 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Občanské sdružení spotřebitelů TEST, 2018. Odpovědnost za překlad nese Občanské sdružení spotřebitelů TEST

Přihlásit