Databáze nebezpečných výrobků

Disney skateboard "Disney Verdák"

Hlášení RAPEX 48/2013

Skateboard se čtyřmi koly a obrázky aut. Výrobek má plastový podvozek a červená plastová kolečka. Zatížení: 20-50 kg. Obal: průhledná folie.

Typ výrobku Model: KDS-3108PP
Kategorie Děti - Vybavení pro sport a volný čas
Riziko Zranění
Nebezpečí

V případě nárazu se mohou částečně oddělit vrstvy povrchu, náprava se může ohnout a plastový podvozek může prasknout, což může způsobit nehodu.

Země původu Čína
Čárový kód 5998273716276
Země záchytu Ohlašující: Maďarsko
Opatření přijatá v ohlašující zemi

Povinná opatření: stažení zboží z trhu a svolání od spotřebitelů.

Datum publikace 23.12.2013
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2018 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Občanské sdružení spotřebitelů TEST, 2018. Odpovědnost za překlad nese Občanské sdružení spotřebitelů TEST

Přihlásit