Databáze nebezpečných výrobků

Triumph sestava páky brzdy

Hlášení RAPEX 26/2016

Sestavy náhradních brzdových pák pro motocykly Triumph Thruxton, Triumph Street Twin, Triumph Bonneville T120 a Triumph Bonneville T120 Black.

Týká se jistých částí vyrobených mezi 28/08/2015 a 02/02/2016.

Typ výrobku T2021349
Kategorie Auto a doprava - Motorová vozidla a příslušenství
Riziko Zranění
Nebezpečí

Chyba rozměrů na pákách přední brzdy může způsobit, že se páka přední brzdy dostane do kontaktu s úchopem řídítka dřív, než je dosaženo maximálního výkonu brzdy. To může vést k delší brzdné dráze v případě nouze a hrozí nehoda.

Země původu Velká Británie
Země záchytu Ohlašující: Velká Británie, Další: Německo
Opatření přijatá v ohlašující zemi

Dobrovolná opatření: svolání zboží od spotřebitelů (výrobce).

Datum publikace 01.07.2016
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2019 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © dTest, o.p.s., 2019. Odpovědnost za překlad nese dTest, o.p.s.

Přihlásit