Databáze nebezpečných výrobků

Doomoo Sedací pytel - beanbag

Hlášení RAPEX 27/2010
Beanbag pro malé děti béžové barvy. Baleno v průhledném plastovém pytli s nápisem Doomoo na boku. Výrobek obsahuje varování a pokyny.

Kategorie Domácnost - Nábytek
Riziko Požár
Nebezpečí
Výrobek představuje riziko požáru, protože se může snadno vznítit při vystavení potahových látek malému plamenu, například hořící zápalce.
Země původu Belgie
Rozpor s Výrobek není v souladu s příslušnými vnitrostátními standardy BS 5852.
Čárový kód 5 400653 999051
Země záchytu Ohlašující: Velká Británie
Opatření přijatá v ohlašující zemi Dobrovolné stažení z trhu.
Datum publikace 06.07.2010
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2018 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Občanské sdružení spotřebitelů TEST, 2018. Odpovědnost za překlad nese Občanské sdružení spotřebitelů TEST

Přihlásit