Databáze nebezpečných výrobků

Sealey Power Products Stolička - stupínek "Janitorial Kick Step"

Hlášení RAPEX 45/2011

Stolička - stupínek. Tři kola s pružinou umožňují pohyb po podlaze bez zatížení a pevné dosednutí na gumové podložky při zatížení. Týká se zboží dodaného od 18/08/2010.

Typ výrobku Model č.: KS3
Kategorie Domácnost - Nábytek
Riziko Zranění
Nebezpečí

Lisované úchytky, které zajišťují spojení horní části se spodní, nejsou pevně fixovány k základně. Když je horní díl zatížen mimo střed, hrozí, že se úchytky odpojí od základny a horní část se převrhne.

Již vzniklé úrazy

Byla zaznamenána jedna nehoda.

Země původu Čína
Čárový kód 5051747509108
Země záchytu Ohlašující: Velká Británie
Opatření přijatá v ohlašující zemi

Dobrovolné svolání od spotřebitelů.

Datum publikace 17.11.2011
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2020 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © dTest, o.p.s., 2020. Odpovědnost za překlad nese dTest, o.p.s.

Přihlásit