Databáze nebezpečných výrobků

SBS sada s cestovní nabíječkou

Hlášení RAPEX 25/2015

Sada 3 v 1 pro přenos dat a nabíjení mobilního telefonu. Sada obsahuje cestovní USB nabíječku 90/240V, USB nabíječku do automobilu 12/24V a mikro USB kabel pro přenos dat. Výrobek se dodává v kartonové krabici.

Typ výrobku Model: SCA - TEKTT31MICRO1A - VER 00 - VAR00, 1401095
Kategorie Domácnost - Elektrická zařízení - ostatní
Riziko Úraz elektrickým proudem
Nebezpečí

Vnitřní spoje nejsou dostatečně upevněny, a pokud se odpojí, mohou se dotknout sekundárního obvodu, který je při použití přístupný (USB zásuvka). Hrozí úraz elektrickým proudem.

Rozpor s

Výrobek nesplňuje požadavky Směrnice o nízkém napětí (LVD) a odpovídající evropské normy EN 60950.

Čárový kód 8018417198977
Země záchytu Ohlašující: Itálie
Opatření přijatá v ohlašující zemi

Dobrovolná opatření: stažení zboží z trhu.

Datum publikace 03.07.2015
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2018 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Občanské sdružení spotřebitelů TEST, 2018. Odpovědnost za překlad nese Občanské sdružení spotřebitelů TEST

Přihlásit