Databáze nebezpečných výrobků

Disney Puzzle podložka - Princess

Hlášení RAPEX 11/2010
Balení se skládá z průhledného plastového "kufru" s držadly a se zipem po stranách. Obsahuje skládací podložku tvořenou barevnými dílky puzzle s čísly od 1 až do 9 a obrázky princezen Disney. Balíček také obsahuje čtyři barevná plastová srdce s nápisem "WKW 2003 made in China". Kartička připnutá k rukojeti každého kufru obsahuje informace o výrobku na obou stranách.

Typ výrobku No 22373
Kategorie Děti - Hračky a zábav. předměty
Riziko Chemické
Nebezpečí
Výrobek představuje chemické nebezpečí kvůli přítomnosti acetofenonu, látky klasifikované podle směrnice 67/548/EEC jako zdraví škodlivá při požití a dráždící oči.
Země původu Čína
Čárový kód 6 8755422373 6
Země záchytu Ohlašující: Itálie, Další: Island
Opatření přijatá v ohlašující zemi Úřady zabavily výrobky.
Datum publikace 16.03.2010
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2018 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Občanské sdružení spotřebitelů TEST, 2018. Odpovědnost za překlad nese Občanské sdružení spotřebitelů TEST

Přihlásit