Databáze nebezpečných výrobků

TITANUM prodlužovací kabel "3-WAY SOCKET WITH SURGE PROTECTION"

Hlášení RAPEX 20/2016

Bílý prodlužovací kabel se třemi zásuvkami. Dodává se v průhledném plastovém sáčku uzavřeném kartonovým štítkem. Délka 1,5 m.

Typ výrobku TL 101
Kategorie Domácnost - Elektrická zařízení - ostatní
Riziko Úraz elektrickým proudem
Nebezpečí

Chybí zemnicí vodič, což by mohlo vést k úrazu elektrickým proudem, pokud by se zapojilo zařízení, které zemnění vyžaduje.

Země původu Čína
Čárový kód 5901299902257
Země záchytu Ohlašující: Slovensko
Opatření přijatá v ohlašující zemi

Povinná opatření: stažení zboží z trhu a svolání od spotřebitelů.

Datum publikace 04.06.2016
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2018 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Občanské sdružení spotřebitelů TEST, 2018. Odpovědnost za překlad nese Občanské sdružení spotřebitelů TEST

Přihlásit