Databáze nebezpečných výrobků

Sky připojovací zařízení a posilovač bezdrátového signálu "AirTies SC201 Sky Wireless Connector and AirTies SB601 Sky Wireless Booster"

Hlášení RAPEX 26/2014

Zařízení umožňuje bezdrátové připojení mezi širokopásmovým routerem a set top boxem Sky. Posilovač zesiluje wi-fi signál do dalších míst v obydlí. Dodáváno se síťovým adaptérem.

Typ výrobku Připojovací zařízení: SC201. Posilovač bezdrátového signálu: SB601. AC/DC adaptér: S06A27-050A100-PB.
Kategorie Domácnost - Elektrospotřebiče
Riziko Úraz elektrickým proudem
Nebezpečí

Síťovému adaptéru připojenému k zařízení mohou chybět dva šrouby, což by mohlo způsobit oddělení dvou polovin adaptéru a zpřístupnění vnitřních vodičů.

Země původu Čína
Rozpor s

Výrobek nesplňuje požadavky Směrnice o nízkém napětí (LVD) a odpovídající národní normy.

Země záchytu Ohlašující: Velká Británie
Opatření přijatá v ohlašující zemi

Dobrovolná opatření: svolání zboží od spotřebitelů.

Datum publikace 25.07.2014
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2018 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Občanské sdružení spotřebitelů TEST, 2018. Odpovědnost za překlad nese Občanské sdružení spotřebitelů TEST

Přihlásit