Databáze nebezpečných výrobků

Power Flower dívčí bikiny

Hlášení RAPEX 33/2018

Červenomodré bikiny se srdcovým vzorem pro dívky ve věku 6 až 8 let. Horní část bikin má dekorativní volány a funkční šňůry, které se zavazují na zádech.

Typ výrobku AA 159
Kategorie Děti - Oblečení, textil a módní doplňky
Riziko Zranění
Nebezpečí

Horní část bikin má funkční šňůry, které se zavazují na zádech. Šňůry se mohou během různých činností dítěte zachytit, což by mohlo vést ke zranění.

Země původu Čína
Rozpor s

Výrobek nesplňuje příslušnou evropskou normu EN 14682.

Čárový kód 5553724141597
Země záchytu Ohlašující: Kypr
Opatření přijatá v ohlašující zemi

Povinná opatření: stažení zboží z trhu (prodejce).

Datum publikace 14.09.2018
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2019 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © dTest, o.p.s., 2019. Odpovědnost za překlad nese dTest, o.p.s.

Přihlásit