Databáze nebezpečných výrobků

Metzeler Pneumatika pro motocykl - Tourance

Hlášení RAPEX 24/2010
"Enduro" pneumatika pro motocykl. Identifikační číslo DOT: EB OY B279 0910; EB OY B279 1010. Vyrobená v týdnech 09 a 10 roku 2010.

Typ výrobku 150/70 R17 M7C 69V
Kategorie Auto a doprava - Motorová vozidla a příslušenství
Riziko Zranění
Nebezpečí
Výrobek představuje riziko zranění, protože na pneumatikách může dojít k poškození vzorku, což by mohlo způsobit nečekané vibrace motocyklu a vést k dopravní nehodě.
Země původu Německo
Země záchytu Ohlašující: Španělsko, Další: Dánsko, Maďarsko, Slovensko, Slovinsko
Opatření přijatá v ohlašující zemi Dobrovolné stažení z trhu a od spotřebitelů výrobcem.
Datum publikace 15.06.2010
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2018 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Občanské sdružení spotřebitelů TEST, 2018. Odpovědnost za překlad nese Občanské sdružení spotřebitelů TEST

Přihlásit