Databáze nebezpečných výrobků

Peugeot Osobní automobil/dodávka - Expert

Hlášení RAPEX 17/2010
Osobní automobil / dodávka.

Obrázek není k dispozici.

Typ výrobku 2.0 L HDI vyrobené od 1. ledna 2007 do 9. července 2008, čísla karoserie AP v rozmezí od 64003008 do 9Z000322.
Kategorie Auto a doprava - Motorová vozidla a příslušenství
Riziko Požár
Nebezpečí
Výrobek představuje riziko požáru, protože je možný kontakt mezi palivovou hadicí a krytem motoru, což by mohlo poškodit palivovou hadici a vést k úniku paliva.
Země původu Francie
Země záchytu Ohlašující: Francie, Další: Německo, Maďarsko, Malta, Švédsko, Estonsko, Bulharsko, Irsko, Portugalsko, Nizozemsko, Finsko
Opatření přijatá v ohlašující zemi Výrobce přijal dobrovolné nápravné kroky.
Datum publikace 27.04.2010
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2021 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © dTest, o.p.s., 2021. Odpovědnost za překlad nese dTest, o.p.s.

Přihlásit