Databáze nebezpečných výrobků

Opel Osobní automobil - Vivaro

Hlášení RAPEX 30/2010
Dotčené jsou modely vozů z roku 2006 s VIN v rozmezí ********* ********* 6V660597 až 6V660817. Všichni majitelé vozidel budou informováni a obchodníci budou poskytovat informace o opatření v rámci kódu 10-C-022.

Obrázek není k dispozici.

Typ výrobku X83, typ ES: e1*98/14*0170*09
Kategorie Auto a doprava - Motorová vozidla a příslušenství
Riziko Zranění
Nebezpečí
Výrobek představuje riziko zranění, protože levý přední výlis karoserie pro upevnění tlumiče by se mohl oddělit od těla, což by vedlo k nepředvídané ztrátě kontroly nad řízením.
Již vzniklé úrazy Incidenty byly hlášeny.
Země původu Německo
Země záchytu Ohlašující: Německo, Další: Švédsko, Nizozemsko
Opatření přijatá v ohlašující zemi Výrobce přijal dobrovolné nápravné kroky.
Datum publikace 27.07.2010
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2018 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Občanské sdružení spotřebitelů TEST, 2018. Odpovědnost za překlad nese Občanské sdružení spotřebitelů TEST

Přihlásit