Databáze nebezpečných výrobků

Hyundai osobní automobil "Santa Fe, Grand Santa Fe"

Hlášení RAPEX 38/2017

Typ výrobku Santa Fe (DM) – datum výroby: od počátu výroby do 1. července 2016; Grand Santa Fe (NC) – datum výroby: od počátu výroby do 2. července 2016.
Kategorie Auto a doprava - Motorová vozidla a příslušenství
Riziko Zranění
Nebezpečí

Může dojít k problémům se systémem uzávěru a zamykání kapoty motoru, což by mohlo vést k neúmyslnému otevření kapoty během jízdy.

Země záchytu Ohlašující: Rumunsko, Další: Chorvatsko, Polsko, Švédsko, Nizozemsko
Opatření přijatá v ohlašující zemi

Dobrovolná opatření: svolání zboží od spotřebitelů (výrobce).

Datum publikace 29.09.2017
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2018 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Občanské sdružení spotřebitelů TEST, 2018. Odpovědnost za překlad nese Občanské sdružení spotřebitelů TEST

Přihlásit