Databáze nebezpečných výrobků

Renault Osobní automobil "Kangoo"

Hlášení RAPEX 4/2012

Osobní automobil
 

Typ výrobku Kangoo II.
Kategorie Auto a doprava - Motorová vozidla a příslušenství
Riziko Zranění
Nebezpečí

Šroub, který spojuje bezpečnostní pás a přední sedadlo, se může uvolnit, takže by se v případě nárazu mohl pás oddělit od sedadla.

Země původu Francie
Země záchytu Ohlašující: Řecko, Další: Portugalsko, Německo, Nizozemsko
Opatření přijatá v ohlašující zemi

Výrobce sjednal dobrovolnou nápravu.

Poznámka

Svolání se týká jistých vozidel vyrobených od začátku výroby do 1. března 2010 (vybavených sedadly typu: GSFE 2W a 4W, GSFE LA POSTE, PARERE nebo INNOVANT).

Datum publikace 03.02.2012
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2018 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Občanské sdružení spotřebitelů TEST, 2018. Odpovědnost za překlad nese Občanské sdružení spotřebitelů TEST

Přihlásit