Databáze nebezpečných výrobků

Dodge, Chrysler osobní automobil "Journey, Grand Caravan, Town & Country"

Hlášení RAPEX 32/2015

Dodge Journey: vozidla vyrobená v letech 2009 a 2010,  Dodge Grand Caravan a Chrysler Town & Country: vozidla vyrobená v letech 2008 až 2010.

Typ výrobku Typ: JC a RT. typová zkouška ES: individuální osvědčení
Kategorie Auto a doprava - Motorová vozidla a příslušenství
Riziko Zranění
Nebezpečí

V modulu elektronického zapalování může zámek elektrického zapalování náhodně přeskočit z pozice ON do pozice ACC. To může za určitých podmínek jízdy vést k tomu, že nečekaně vypne motor a elektronické systémy (např. airbagy).

Země záchytu Ohlašující: Německo
Opatření přijatá v ohlašující zemi

Dobrovolná opatření: svolání zboží od spotřebitelů.

Datum publikace 16.08.2015
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2018 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Občanské sdružení spotřebitelů TEST, 2018. Odpovědnost za překlad nese Občanské sdružení spotřebitelů TEST

Přihlásit