Databáze nebezpečných výrobků

Honda Osobní automobil- Jazz a Civic

Hlášení RAPEX 22/2010
Osobní automobil. Stažení se týká některých vozidel modelu roku 2010, vyrobených v období od 2. února 2010 do 6. dubna 2010 a v rozsahu VIN, který je uveden v přiloženém dokumentu.

Obrázek není k dispozici.

Typ výrobku Jazz: GG4, GG5, GG6. Civic: FN1, FN2, FN3, FN4, FK1, FK2, FK3.
Kategorie Auto a doprava - Motorová vozidla a příslušenství
Riziko Zranění
Nebezpečí
Výrobek představuje riziko úrazu, protože spona kolíku brzdového pedálu nemusí být přítomná, v takovém případě je možné, že se kolík pedálu brzdy uvolní.
Země původu Velká Británie
Země záchytu Ohlašující: Řecko, Další: Finsko, Irsko, Slovinsko, Maďarsko, Kypr, Dánsko, Estonsko, Polsko, Nizozemsko, Švédsko, Bulharsko, Španělsko, Malta, Portugalsko
Opatření přijatá v ohlašující zemi Výrobce přijal dobrovolné nápravné kroky.
Datum publikace 01.06.2010
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2020 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © dTest, o.p.s., 2020. Odpovědnost za překlad nese dTest, o.p.s.

Přihlásit