Databáze nebezpečných výrobků

Citroen Osobní automobil – Citroen C1

Hlášení RAPEX 6/2010
Osobní automobil

Typ výrobku Model C1, vybavený převodovkou MAP.
Kategorie Auto a doprava - Motorová vozidla a příslušenství
Riziko Zranění
Nebezpečí
Výrobek představuje nebezpečí zranění, protože hrozí, že se mechanismus plynového pedálu v řídkých případech mechanicky zasekne v částečně stlačené pozici nebo se bude pomalu vracet do základní pozice.
Země původu Česká republika
Země záchytu Ohlašující: Polsko, Další: Dánsko, Malta, Švédsko, Bulharsko, Řecko, Slovinsko, Litva, Nizozemsko, Portugalsko, Finsko
Opatření přijatá v ohlašující zemi Výrobce sjednal dobrovolnou nápravu
Poznámka Viz přiložený seznam čísel VIN.
Datum publikace 09.02.2010
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2020 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © dTest, o.p.s., 2020. Odpovědnost za překlad nese dTest, o.p.s.

Přihlásit