Databáze nebezpečných výrobků

Citroen Osobní automobil C3

Hlášení RAPEX 37/2011

Osobní automobil

Typ výrobku e2*2007/46*0003*09
Kategorie Auto a doprava - Motorová vozidla a příslušenství
Riziko Zranění
Nebezpečí

Spojení podpěry dveří zavazadlového prostoru s kulovým kloubem na karosérii může být vadné a nemusí správně zajistit dveře v otevřené pozici. Dveře mohou spadnout a způsobit někomu zranění.

Země původu Francie
Země záchytu Ohlašující: Irsko, Další: Island, Norsko, Slovensko, Malta, Velká Británie, Polsko, Řecko, Švédsko, Estonsko
Opatření přijatá v ohlašující zemi

Výrobce sjednal dobrovolnou nápravu.

Poznámka

Svolání se týká vozidel vyrobených dne 13/04/11.

Datum publikace 24.09.2011
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2020 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © dTest, o.p.s., 2020. Odpovědnost za překlad nese dTest, o.p.s.

Přihlásit