Databáze nebezpečných výrobků

Opel Osobní automobil Agila B

Hlášení RAPEX 11/2012

Osobní automobil

Kategorie Auto a doprava - Motorová vozidla a příslušenství
Riziko Zranění
Nebezpečí

Spodní kloub prostřední hřídele řídicího sloupku by mohl být špatně namontován k převodu řízení. V nejhorším případě by se prostřední hřídel mohla oddělit od převodu řízení, což by vedlo ke ztrátě kontroly nad vozidlem.

Země původu Maďarsko
Země záchytu Ohlašující: Řecko
Opatření přijatá v ohlašující zemi

Výrobce sjednal dobrovolnou nápravu.

Poznámka

Svolání se týká vozidel modelového Agila B modelového roku 2012 pouze s řízením na levé straně a čísly VIN C M 610214 až C M 638586.

Datum publikace 02.04.2012
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Zpět do databáze nebezpečných výrobků

Diskuze

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Přidat komentář do diskuze

Poprvé zveřejněno v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2018 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Občanské sdružení spotřebitelů TEST, 2018. Odpovědnost za překlad nese Občanské sdružení spotřebitelů TEST

Přihlásit